آرایش و زیبایی

7 مدل مو دخترانه ساده و شیک : آموزش مدل مو جدید و سریع

7 مدل مو دخترانه ساده و شیک ، 7 مدل موی جدید را هستند که درست کردن آن ها کمترین زمان ممکن را از شما خواهد گرفت. این آموزش ها خاطرنشان خواهند کرد که چگونه در زمانی کوتاه و با حداقل وسایل ممکن می توانید مدل مویی امروزی و کم خرج را داشت باشید.

مدل مو ساده دخترانه مجلسی برای عروسی و مهمانی

برای درست کردن مدل مویی که در تصویر مشاهده می کنید کافی است موی شما تمیز و اتو کشیده باشد و تنها به سه کش چهل گیس و دو سنجاق احتیاج دارید. این مدل یکی از ساده ترین و در عین حال زیباترین مدل مو های بسته برای مهمانی و مجلس است که به علاوه زیبا و شیک هم می باشد.

 مو دخترانه ساده و شیک
 مو دخترانه ساده و شیک

مدل مو دخترانه ساده و شیک کوتاه

برای درست کردن مدل موی دخترانه ساده حتما نباید موهای بلندی داشته باشید. حتی اگر موهای شما تا شانه باشد نیز می توانید آن را به راحتی آراسته و مرتب کنید. برای اینکار داشتن کش چهل گیش و یک گل سر زیبا کفایت می کند. این مدل موها به شما نشان می دهد که چگونه یک بافت ساده می تواند به موهای شما جلوه دهد و به خلق یک مدل موی زیبا کمک کند.

مطابق تصویر ابتدا دو بافت در لایه بالایی موها بزنید. سپس از طرفین دو لایه دیگر بگیرید و با کش ببنید و به داخل بپیچید. سپس موهای اضافه از پاین را گرفت و مطاق تصویر به بالا رول کنید.

 مو دخترانه ساده و شیک

در این مدل مو یک لایه بافت از بالای مو بزنید. یک لایه دیگر را از پایین تر بگیرید و با کش ببندید و داخل خود بپیچید. سپس لایه بافت شده را داخل لایه زیرین برده و لایه پاینی را به بالا بکشید تا مدل پاپیونی ایجاد شود.

 مو دخترانه ساده و شیک
 مو دخترانه ساده و شیک

مدل مو ساده و شیک دخترانه باز

مدت زمانی است که مدل موی مجلسی بسته دیگرمانند قبل مورد پسند خانم ها نیست و ترجیح می دهند مدل های باز را امتحان کنند. در ادامه سه مدل را برای موهای بلند مشاهده خواهید کرد.

 مو دخترانه ساده و شیک
 مو دخترانه ساده و شیک
 مو دخترانه ساده و شیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *