هنرهای دستی

آموزش تصویری تزیین قاب گوشی ساده ؛ روش های جذاب برای کاور و قاب موبایل

تزیین قاب گوشی نه تنها یکی از راه های سرگرم شدن درخانه است بلکه زیبایی گوشی همراه شما را نیز به ارمغان می آورد. در ادامه روش هایی بسیار ساده و در عین حال کاربردی را به شما آموش خواهیم داد. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

آموزش ساخت قاب گوشی فانتزی

آموزش تزیین قاب گوشی همراه و تزیینات کاور موبایل به چند روش جذاب و ساده

تزیین قاب گوشی با اکلیل و چسب چوب

برای ساخت این کاردستی فقط کافی است از چسب چوب، قلم و اکلیل به طرح و رنگ دلخواه خود را تیه کرده و یک قاب شیک و فانتزی را بسازید.

تزیین قاب گوشی

تزیین قاب گوشی با کاموا

ساخت هیولای رنگی رنگی با کاموا یکی از فرح بخش ترین آموزش های این پست است.

تزیین قاب گوشی

برای ساخت این قاب گوشی عروسکی نیاز به کاموا رنگی دارید. و برای ساخت آن باید کاموا را به دور یک چوب یا هر چیز دیگری با قطر کم بپیچید به طوری که طول آن برابر با عرض قاب گوشی همراه شما باشد.

تزیین قاب گوشی

سپس ته نخ را با چسب بچسبانید و مطابق تصاویربه نخ چسب بزنید و از پاین ان را به قاب گوشی بچسبانید. سپس از قیچی استفاده کرده و کلاف را از سمت بیرون ببرید. این کار را با نخ هایی با رنگ های دیگر تکرار کنید تا به طور کامل قاب موبایل را بپوشانید. سپس در آخر کار از چشم های عروسکی استفاده کرده و آن را بچسبانید.

تزیین قاب گوشی
تزیین قاب گوشی

تزیین قاب موبایل با چسب رنگی

برای زیبا کردن قاب گوشی خود با نوارچسب های رنگی کافی است دید متفاوت و کمی خلاقیت را چاشنی کار خود کنید. در ادامه تصاویری برای الهام بخشیدن را مشاهده خواهید کرد. می توانید برای اینکارروش ساده ای به کار ببرید و چسب ها را به صورت خط کش وار پشت سر هم بچسبانید و برای زیبا سازی از ترکیب رنگی و طرح های هماهنگ استفاده کنید. و یا می توانید زاویه چسباندن را عوض کرده و شکل های هندسی را به وجود آورید.

تزیین قاب گوشی
تزیین قاب گوشی

تزیین و طراحی قاب موبایل با نگین ساده ( نگین متری )

نگین همیشه جزو جواهرات خیره کننده بوده است. برای تزیین قاب موبایل خود می تونید از نگین هایی با طرح ، رنگ و اندازه های متفاوت استفاده کرده و با طرح های دلخواه آن را روی قاب موبایل خود بچسبانید.

تزیین قاب گوشی

طراحی قاب گوشی مشکی با نگین ساده

نگین به خودی خود زیبا است و شما می توانید آن را مرتب روی قاب موبایل خود بچسبانید و شاهد شیک شدن آن شوید.

تزیین قاب گوشی

آموزش طراحی قاب گوشی با لاک ناخن

تزیین قاب موبایل با لاک ناخن بسیار آسان بوده و می توانید از رنگ بندیهای متفاوت برای تزیین قاب موبایل ژله ای و شفاف استفاده کنید.

تزیین قاب گوشی

تزیین قاب موبایل مشکی با لاک ناخن

تزیین قاب گوشی

تزیین قاب گوشی مشکی

تزیین قاب گوشی

ایده های تزیین قاب گوشی با مروارید ( مروارید لپه ای )

تزیین قاب گوشی

نقاشی روی قاب گوشی با رنگ اکریلیک

اگر شما در خانه رنگ اکریلیک داشته باشید شکی نیست که هنرمندی درون شما نهفته است. پس از این فرصت استفاده کرده و طرح های دلخواه خود را روی قاب موبایل بی رنگ نقاشی کنید.

تزیین قاب گوشی

تزیین قاب گوشی با لاک و آب

برای این کار درون کاسه ای که قطر آن از طول موبایل شما بیشتر است آب بریزید. سپس لاک ها را یکی یکی به ظرف آب اضافه کرده و تا طرح ابر و بادی دلخواه خود را ایجاد کنید. سپس قاب موبایل خود را داخل این ظرف فرو ببرید تا مایع همه جای آن را بپوشاند. آن را بیرون آورده و بگذارید تا خشم شود.

تزیین قاب گوشی

تزیین قاب گوشی موبایل با لاک و اکلیل

برای اینکار طرح دلخواه خود را با برق ناخن روی قاب گوشی بزنید و اکلیل را روی آن بپاشید. صبر کنید تا خشک شود. سپس با سشوار اکلیل های اضافی را پاک کنید.

تزیین قاب گوشی

تزیین قاب گوشی با پولک

چسباندن پولک با طرح های متنوع و رنگارنگ به خودی خود و بدون هیچ ترفند اضافه ای ظاهری شیک به قاب گوشی همراه شما خواهد داد.

تزیین قاب گوشی

 تزیین قاب گوشی با نمد

تزیین قاب موبایل همراه شما با نمد بسیار آسان بوده و فقط کافی است طرح دلخوا خو را روی نمد انداخته آن را ببرید و روی قاب گوشی خود بچسبانید.

تزیین قاب گوشی

مطالب مرتبط

  1. ایده تون عالی بود من خودم استفاده کردم
    گوشی من شیایومیه و قابش کمه و همه ش سفیده با این طح من رو قابش شکل انداختم
    خیلیییی خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *